Amity Island (6.x-1.3) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Home
tr: Ana Sayfa

en: Content
tr: İçerik

en: Left sidebar
tr: Sol sütun

en: Right sidebar
tr: Sağ sütun

en: Footer
tr: Alt bilgi

en: Content Bottom
tr: İçerik Altı

en: Unpublished
tr: Yayında değil
