Amity Island (6.x-1.5) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: Content
it: Contenuto

en: Left sidebar
it: Barra laterale sinistra

en: Right sidebar
it: Barra laterale destra

en: Footer
it: Piè di pagina

en: Unpublished
it: Non pubblicato
