Andreas (6.x-1.1) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Home
ar: الرئيسية

en: Content
ar: المحتوى

en: footer
ar: تذييل

en: Comments
ar: التعليقات

en: Header
ar: الترويسة

en: Footer
ar: التذييل

en: Blue
ar: أزرق

en: Black
ar: أسود
