Andreas (6.x-1.2) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Comments
ne: टिप्पणीहरू

en: Header
ne: हेडर

en: Footer
ne: फुटर
