Andreas (6.x-1.2) - en to tr translation catalogue (13 entries)

en: Home
tr: Ana Sayfa

en: Content
tr: İçerik

en: footer
tr: altbilgi

en: Comments
tr: Yorumlar

en: Header
tr: Üst bilgi

en: Footer
tr: Alt bilgi

en: Sidebar
tr: Kenar Çubuğu

en: Red
tr: Kırmızı

en: Purple
tr: Mor

en: Green
tr: Yeşil

en: Blue
tr: Mavi

en: Orange
tr: Turuncu

en: Black
tr: Siyah
