Andreas (6.x-1.5) - en to it translation catalogue (13 entries)

en: Content
it: Contenuto

en: footer
it: messaggio a piè di pagina

en: Comments
it: Commenti

en: Header
it: Intestazione

en: Footer
it: Piè di pagina

en: Sidebar
it: Barra laterale

en: Purple
it: Viola

en: Green
it: Verde

en: Blue
it: Blu

en: Orange
it: Arancione

en: Black
it: Nero

en: Liquid layout
it: Layout fluido

en: Fixed layout
it: Layout fisso
