Andreas (6.x-1.4) - en to ca translation catalogue (11 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Content
ca: Contingut

en: footer
ca: peu

en: Comments
ca: Comentaris

en: Header
ca: Capçalera

en: Footer
ca: Peu

en: Sidebar
ca: Barra lateral

en: Red
ca: Vermell

en: Green
ca: Verd

en: Blue
ca: Blau

en: Black
ca: Negre
