Comment Anonymizer (6.x-1.0) - en to ro translation catalogue (13 entries)

en: Operations
ro: Operațiuni

en: content
ro: conţinut

en: Subject
ro: Subiect

en: view
ro: afișează

en: edit
ro: modifică

en: Update
ro: Actualizare

en: Time
ro: Ora

en: Update options
ro: Opţiuni de actualizare

en: The update has been performed.
ro: Actualizarea a fost efectuată.

en: Comment: updated %subject.
ro: Comentariu: am actualizat %subject.

en: Unpublish the selected comments
ro: Nu publica comentariile selectate

en: Posted in
ro: Publicat în

en: Delete the selected comments
ro: Şterge comentariile selectate
