Comment Anonymizer (6.x-1.0) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Operations
ur: معاملات

en: content
ur: متن

en: Subject
ur: موضوع

en: view
ur: مشاہدہ کریں

en: edit
ur: ترمیم
