Comment Anonymizer (6.x-1.0) - en to ar translation catalogue (13 entries)

en: Operations
ar: عمليات

en: content
ar: المحتوى

en: Subject
ar: الموضوع

en: view
ar: عرض

en: edit
ar: تحرير

en: Update
ar: تحديث

en: Time
ar: الوقت

en: Update options
ar: خيارات التحديث

en: The update has been performed.
ar: تم إجراء التحديث.

en: Comment: updated %subject.
ar: التعليق: تم تحديث %subject.

en: Unpublish the selected comments
ar: إلغاء نشر التعليقات المحددة

en: Posted in
ar: نُشِر في

en: Delete the selected comments
ar: حذف التعليقات المحددة
