Answers (6.x-1.0) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Body
it: Corpo

en: Description
it: Descrizione

en: Question
it: Domanda

en: Answer
it: Risposta

en: Features
it: Funzionalità

en: Answers
it: Risposte
