AntiSpam (6.x-1.3) - en to ar translation catalogue (49 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Body
ar: المتن

en: Status
ar: الحالة

en: E-mail
ar: البريد الإلكتروني

en: content
ar: المحتوى

en: Type
ar: النوع

en: Author
ar: المؤلف

en: Subject
ar: الموضوع

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Disabled
ar: معطل

en: Enabled
ar: مفعل

en: Comments
ar: التعليقات

en: cron
ar: مجدول الأعمال (كرون)

en: view
ar: عرض

en: Overview
ar: نظرة عامة

en: This action cannot be undone.
ar: لا يمكن التراجع عن هذة العملية.

en: Image
ar: الصورة

en: none
ar: لا شيء

en: never
ar: أبدا

en: Text
ar: نص

en: Statistics
ar: الإحصائيات

en: Access denied
ar: الوصول مرفوض

en: Date format
ar: تنسيق التاريخ

en: 1 day | @count days
ar[0]: يوم واحد
ar[1]: أقل من يوم
ar[2]: يومين
ar[3]: @count أيام
ar[4]: @count يوما
ar[5]: @count يوم

en: Drupal
ar: دروبال

en: Never
ar: أبدا

en: Comment
ar: التعليق

en: Published
ar: منشور

en: %time ago
ar: منذ %time

en: Nodes
ar: العقد

en: Anonymous
ar: مجهول

en: comments
ar: تعليقات

en: published
ar: منشور

en: Moderate
ar: مراقبة

en: comment
ar: تعليق

en: Unpublished
ar: غير منشور

en: administer nodes
ar: يدير العقد

en: administer comments
ar: يدير التعليقات

en: Delete comments
ar: احذف التعليقات

en: Last changed
ar: آخر تعديل

en: not published
ar: غير منشور

en: by
ar: كتبه

en: The comments have been deleted.
ar: تم حذف التعليقات.

en: Published comments
ar: تعليقات منشورة

en: SQL
ar: إس.كيو.إل

en: Your comment has been queued for moderation by site administrators and will be published after approval.
ar: وُضع التعليق في قائمة الانتظار للمراجعة، وسينشر بعد أن يوافق عليه الإداريون.

en: Publish
ar: انشر

en: Unpublish
ar: لا تنشر

en: Not present
ar: غير موجود
