AnyTM - Any Team Management System (6.x-1.0) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: Home
ar: الرئيسية

en: Username
ar: اسم المستخدم

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Import
ar: استيراد

en: Continue
ar: متابعة

en: Page
ar: الصفحة

en: Page Title
ar: عنوان الصفحة

en: Africa/Casablanca
ar: إفريقيا/الدار البيضاء
