AnyTM - Any Team Management System (6.x-1.0) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Username
az: İstifadəçinin adı

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Import
az: İmport

en: Continue
az: Davam et

en: Page
az: Səhifə

en: Page Title
az: Səhifə başlığı
