Apache Solr Search (6.x-1.8) - en to sk translation catalogue (56 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Title
sk: Názov

en: Reset to defaults
sk: Znovunastaviť predvolené hodnoty

en: delete
sk: odstrániť

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Content
sk: Obsah

en: Type
sk: Typ

en: Author
sk: Autor

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Date
sk: Dátum

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Save
sk: Uložiť

en: results
sk: výsledky

en: search
sk: vyhľadávanie

en: Teaser
sk: Upútavka

en: Sticky at top of lists
sk: Prilepené na vrch zoznamu

en: Field name
sk: Meno poľa

en: 1 attachment | @count attachments
sk[0]: @count príloha
sk[1]: @count prílohy
sk[2]: @count príloh

en: Ignore
sk: Ignorovať

en: Anonymous
sk: Anonymný

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: settings page
sk: stránka nastavení

en: Search results
sk: Výsledky vyhľadávania

en: Your search yielded no results
sk: Vyhľadávanie neprinieslo žiadne výsledky.

en: Please enter some keywords.
sk: Zadajte prosím nejaké kľúčové slovo.

en: Search fields
sk: Vyhľadávacie polia

en: Block name
sk: Názov bloku

en: Path alias
sk: Alias cesty

en: Enabled filters
sk: Povolené filtre

en: The primary identifier for a node.
sk: Hlavný identifikátor pre tento uzol.

en: Read only
sk: Iba čítanie

en: 1 comment | @count comments
sk[0]: @count komentár
sk[1]: @count komentáre
sk[2]: @count komentárov

en: Language neutral
sk: Nezávislé od jazyka

en: Results per page
sk: Výsledkov na stránku

en: %keys (@type).
sk: Hľadané: %keys (@type).

en: Advanced configuration
sk: Pokročilé nastavenia

en: No group
sk: Žiadna skupina

en: Configuration file
sk: Konfiguračný súbor

en: Search index
sk: Index vyhľadávania

en: 1 group | @count groups
sk[0]: Žiadna skupina
sk[1]: 1 skupina
sk[2]: 2 skupiny

en: Number of items to index per cron run
sk: Počet položiek, ktoré sa budú indexovať pri jednom spustení cronu.

en: The maximum number of items indexed in each pass of a <a href="@cron">cron maintenance task</a>. If necessary, reduce the number of items to prevent timeouts and memory errors while indexing.
sk: Maximálny počet položek, ktoré sa indexujú pri jednom spustení <a href="@cron">cronu</a>.  Ak je to nutné k zabráneniu expirácie a problémov s pamäťou, znížte počet položiek.

en: Re-index
sk: Preindexovať

en: Author name
sk: Meno autora

en: Minimum term frequency
sk: Minimálna frekvencia termínu

en: Minimum document frequency
sk: Minimálna frekvencia dokumentu

en: Minimum word length
sk: Minimálna dĺžka slova

en: Maximum word length
sk: Maximálna dĺžka slova

en: Boolean indicating whether the node is published (visible to non-administrators).
sk: Logická hodnota, určujúca či je uzol publikovaný (viditeľný pre bežných používateľov)

en: Show more
sk: Zobraziť viac

en: Configuration files
sk: Konfiguračné súbory
