Apple tools (6.x-1.0) - en to fr translation catalogue (18 entries)

en: delete
fr: supprimer

en: Status
fr: État

en: Delete
fr: Supprimer

en: Cancel
fr: Annuler

en: Yes
fr: Oui

en: No
fr: Non

en: Edit
fr: Modifier

en: Name
fr: Nom

en: edit
fr: modifier

en: General settings
fr: Paramètres généraux

en: Model
fr: Modèle

en: General Settings
fr: Paramètres globaux

en: Token
fr: Jeton (token)

en: Sandbox settings
fr: Paramètres du bac à sable

en: failed
fr: échoué

en: Timezone
fr: Fuseau horaire

en: Application name
fr: Nom de l'application

en: Certificate
fr: Certificat
