Apple tools (6.x-1.0) - en to he translation catalogue (14 entries)

en: delete
he: מחיקה

en: Status
he: מצב

en: Delete
he: מחיקה

en: Cancel
he: ביטול

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Version
he: גירסה

en: Edit
he: עריכה

en: Name
he: שם

en: edit
he: עריכה

en: General settings
he: הגדרות כלליות

en: Token
he: אסימון

en: Sandbox settings
he: הגדרות ארגז חול

en: Timezone
he: איזור זמן
