Apple tools (6.x-1.0) - en to de translation catalogue (19 entries)

en: delete
de: Löschen

en: Delete
de: Löschen

en: Cancel
de: Abbrechen

en: Yes
de: Ja

en: No
de: Nein

en: Edit
de: Bearbeiten

en: edit
de: Bearbeiten

en: General settings
de: Allgemeine Einstellungen

en: Model
de: Modell

en: General Settings
de: Allgemeine Einstellungen

en: Sandbox settings
de: Sandbox-Einstellungen

en: failed
de: fehlgeschlagen

en: Timezone
de: Zeitzone

en: Application version
de: Anwendungsversion

en: Application name
de: Anwendungsname

en: Certificate
de: Zertifikat

en: success
de: Erfolg

en: Devices
de: Geräte

en: nothing to do
de: nichts zu tun
