Apple tools (6.x-1.0) - en to id translation catalogue (10 entries)

en: delete
id: hapus

en: Delete
id: Hapus

en: Cancel
id: Batal

en: Yes
id: Ya

en: No
id: Tidak

en: Version
id: Versi

en: Edit
id: Sunting

en: Name
id: Nama

en: General settings
id: Pengaturan umum

en: Timezone
id: Zona waktu
