Arclite Theme (6.x-1.0) - en to de translation catalogue (8 entries)

en: Content
de: Inhalt

en: Go
de: Ausführen

en: Right sidebar
de: Rechte Seitenleiste

en: Footer
de: Fußzeile

en: By
de: Von

en: Your comment is awaiting moderation.
de: Ihr Kommentar wartet auf Freischaltung.

en: <strong>!count comments</strong> on %title
de: <strong>!count Kommentare</strong> on %title

en: Search this site:
de: Auf dieser Website suchen:
