Assignment Studio (6.x-1.0) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
ne: कन्फिगरेसन बचत गर्नुहोस्

en: Group
ne: समूह

en: Category
ne: वर्ग

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: Color
ne: रंग

en: Clear
ne: सफा
