Assignment Studio (6.x-1.0) - en to ru translation catalogue (14 entries)

en: Save configuration
ru: Сохранить конфигурацию

en: Totals
ru: Всего

en: Group
ru: Группа

en: Category
ru: Категория

en: Settings
ru: Настройки

en: Points
ru: Баллы

en: Range
ru: Диапазон

en: Color
ru: Цвет

en: Uncategorized
ru: Без категории

en: Close
ru: Закрыть

en: Clear
ru: Очистить

en: Letter
ru: Буква

en: Education
ru: Обучение

en: Definitions
ru: Определения
