Assignment Studio (6.x-1.1) - en to ar translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
ar: حفظ الإعدادات

en: Totals
ar: المجاميع

en: Group
ar: المجموعة

en: Category
ar: التصنيف

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Color
ar: اللون

en: Uncategorized
ar: غير مصنف

en: Close
ar: إغلاق

en: Clear
ar: مسح

en: Definitions
ar: تعاريف
