Assignment Studio (6.x-1.1) - en to it translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
it: Salva configurazione

en: Totals
it: Totale

en: Group
it: Gruppo

en: Category
it: Categoria

en: Settings
it: Impostazioni

en: Color
it: Colore

en: Uncategorized
it: Non categorizzato

en: Close
it: Chiudi

en: Clear
it: Cancella

en: Definitions
it: Definizioni
