Assignment Studio (6.x-1.2) - en to da translation catalogue (13 entries)

en: Save configuration
da: Gem indstillinger

en: Totals
da: Total

en: Group
da: Gruppe

en: Category
da: Kategori

en: Settings
da: Indstillinger

en: Points
da: Point

en: Range
da: Spænd

en: Color
da: Farve

en: Uncategorized
da: Ikke kategoriseret

en: Close
da: Luk

en: Clear
da: Ryd

en: Due Date
da: Forfaldsdato

en: Definitions
da: Definitioner
