Assignment Studio (6.x-1.2) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
az: Quraşdırmanı saxla

en: Group
az: Qrup

en: Category
az: Kateqoriya

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Color
az: Rəng

en: Uncategorized
az: Kateqoriyasız

en: Close
az: Bağlı

en: Definitions
az: Təriflər
