Assignment Studio (6.x-1.0) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
ur: ترتیبات کو محفوظ کریں

en: Totals
ur: کل

en: Group
ur: گروپ

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Color
ur: رنگ
