Association.drupal.org (6.x-3.0) - en to fa translation catalogue (33 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Body
fa: بدنه

en: Value
fa: مقدار

en: Username
fa: نام کاربری

en: yes
fa: بله

en: Description
fa: شرح

en: Project
fa: پروژه

en: Edit
fa: ویرایش

en: Date
fa: تاریخ

en: Country
fa: کشور

en: Image
fa: تصویر

en: Name
fa: نام

en: URL
fa: نشانی

en: Notes
fa: یادداشت‌ها

en: Total
fa: مجموع

en: Email
fa: پست الکترونیکی

en: Logo
fa: آرم

en: Count
fa: شمارش

en: Amount
fa: مقدار

en: Unlimited
fa: نامحدود

en: Inactive
fa: غیرفعال

en: Payment
fa: پرداخت

en: Company
fa: شرکت

en: Other
fa: ساير

en: Order
fa: سفارش

en: Level
fa: سطح

en: Features
fa: ویژگی‌ها

en: Product
fa: محصول

en: Subtotal
fa: جمع جزء

en: Examples
fa: مثال‌ها

en: Company name
fa: نام شرکت

en: Revenue
fa: درآمد

en: Registration
fa: عضویت
