Association.drupal.org (6.x-3.0) - en to ml translation catalogue (15 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Body
ml: ഘടന

en: Value
ml: മൂല്യം

en: Username
ml: ഉപയോക്താവിന്റെ നാമം

en: Description
ml: വിവരണം

en: Edit
ml: തിരുത്തുക

en: Date
ml: തിയ്യതി

en: Country
ml: രാജ്യം

en: Image
ml: ചിത്രം

en: Name
ml: പേര്

en: URL
ml: യു.ആർ.എൽ

en: Email
ml: ഇമെയിൽ

en: Logo
ml: ലോഗോ

en: Unlimited
ml: അനിയന്ത്രിതം

en: Services
ml: സര്‍വിസുകള്‍
