Association.drupal.org (6.x-3.0) - en to ar translation catalogue (26 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Body
ar: المتن

en: Value
ar: القيمة

en: Username
ar: اسم المستخدم

en: yes
ar: نعم

en: Description
ar: الوصف

en: Project
ar: المشروع

en: Edit
ar: تحرير

en: Date
ar: التاريخ

en: Country
ar: الدولة

en: Image
ar: الصورة

en: Name
ar: الاسم

en: URL
ar: العنوان URL

en: Notes
ar: ملحوظات

en: Total
ar: المجموع

en: Email
ar: البريد الإلكتروني

en: Logo
ar: الشعار

en: Count
ar: العدد

en: Amount
ar: المبلغ

en: Unlimited
ar: غير محدود

en: Other
ar: آخر

en: Order
ar: الترتيب

en: Features
ar: الخصائص

en: Product
ar: المنتج

en: Examples
ar: أمثلة

en: Download CSV
ar: تحميل CSV
