Association.drupal.org (6.x-3.0) - en to ne translation catalogue (15 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: Value
ne: मान

en: Username
ne: प्रयोगकर्ता नाम

en: yes
ne: हो

en: Description
ne: विवरण

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Date
ne: मिति

en: Name
ne: नाम

en: URL
ne: यूआरएल

en: Email
ne: ईमेल

en: Logo
ne: ब्याज

en: Count
ne: गन्नुहोस

en: Unlimited
ne: असिमित

en: Examples
ne: उदाहरण
