Association.drupal.org (6.x-3.0) - en to ro translation catalogue (30 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Body
ro: Conținut

en: Value
ro: Valoare

en: Username
ro: Nume utilizator

en: yes
ro: da

en: Description
ro: Descriere

en: Project
ro: Proiect

en: Edit
ro: Editați

en: Date
ro: Data

en: Country
ro: Ţară

en: Image
ro: Imagine

en: Name
ro: Nume

en: Notes
ro: Note

en: Email
ro: email

en: Logo
ro: Siglă

en: Count
ro: Contor

en: Amount
ro: Suma

en: Unlimited
ro: Nelimitat

en: Inactive
ro: inactiv

en: Payment
ro: Plată

en: Company
ro: Companie

en: Other
ro: Altele

en: Order
ro: Comandă

en: Expires
ro: Expiră la

en: Features
ro: Caracteristici

en: Coupon
ro: Cupon

en: Product
ro: Produs

en: Examples
ro: Exemple

en: Services
ro: Servicii

en: Company name
ro: Nume companie
