Association.drupal.org (6.x-3.0) - en to ur translation catalogue (9 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Body
ur: متن

en: Value
ur: قیمت

en: Username
ur: اسم صارف

en: yes
ur: جی ہاں

en: Description
ur: وضاحت

en: URL
ur: یو آر ایل

en: Email
ur: ای میل

en: Logo
ur: لوگو
