Advanced Theme Construction Kit (ATCK) (6.x-1.0) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Home
ar: الرئيسية

en: left sidebar
ar: العمود الجانبي الأيسر

en: right sidebar
ar: الشريط الجانبي الأيمن

en: footer
ar: تذييل

en: Comments
ar: التعليقات

en: Left sidebar
ar: العمود الجانبي اﻷيسر

en: Right sidebar
ar: العمود الجانبي اﻷيمن

en: Footer
ar: التذييل
