Advanced Theme Construction Kit (ATCK) (6.x-2.2) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Home
tr: Ana Sayfa

en: Left sidebar
tr: Sol sütun

en: Right sidebar
tr: Sağ sütun

en: Footer
tr: Alt bilgi

en: Content Bottom
tr: İçerik Altı

en: Content top
tr: Önce içerik
