Advanced Theme Construction Kit (ATCK) (6.x-6.0) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en:  in
pl:  w

en: Left sidebar
pl: Lewy pasek boczny

en: Right sidebar
pl: Prawy pasek boczny

en: Footer
pl: Stopka

en: Content top
pl: Nad zawartością
