Atrium Features (6.x-1.0) - en to uk translation catalogue (155 entries)

en: Home
uk: Головна

en: Title
uk: Заголовок

en: Body
uk: Вміст

en: Images
uk: Зображення

en: Pages
uk: Сторінки

en: Username
uk: Ім'я користувача

en: Development
uk: Розробка

en: Groups
uk: Групи

en: Group
uk: Група

en: Type
uk: Тип

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Description
uk: Опис

en: more
uk: ще

en: Priority
uk: Пріоритет

en: Last updated
uk: Востаннє оновлено

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: Projects
uk: Проекти

en: Project
uk: Проект

en: Download
uk: Завантаження

en: Overview
uk: Огляд

en: Date
uk: Дата

en: Search
uk: Пошук

en: Settings
uk: Налаштування

en: Feed
uk: Канал

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Book
uk: Книга

en: Save
uk: Зберегти

en: Help
uk: Довідка

en: Archive
uk: Архів

en: URL
uk: URL-адреса

en: Event
uk: Подія

en: Theme
uk: Тема

en: Unassigned
uk: Не призначено

en: You are not authorized to access this page.
uk: У вас недостатньо прав для доступу до цієї сторінки.

en: Picture
uk: Зображення

en: Files
uk: Файли

en: All
uk: Все

en: Access denied
uk: Немає доступу

en: Block
uk: Блок

en: Page
uk: Сторінка

en: Full view
uk: Повний вид

en: Address
uk: Адреса

en: Members
uk: Учасники

en: Directory
uk: Каталог

en: Calendar
uk: Календар

en: My groups
uk: Мої групи

en: Events
uk: Події

en: Upcoming events
uk: Трапиться незабаром

en: !time ago
uk: !time тому

en: User login
uk: Вхід

en: Blog
uk: Блоґ

en: Case
uk: Регістр

en: Recent comments
uk: Останні коментарі

en: Profile
uk: Профіль

en: Defaults
uk: Умовчання

en: Notifications
uk: Сповіщення

en: Feeds
uk: Потоки

en: No groups found.
uk: Групи не знайдені.

en: Features
uk: Властивості

en: Activity
uk: Активність

en: Posts
uk: Дописи

en: Membership
uk: Членство

en: Theme settings
uk: Налаштування теми

en: image
uk: зображення

en: News
uk: Новини

en: @type settings
uk: настроювання @type

en: Page not found
uk: Сторінку не знайдено

en: Private group
uk: Приватна група

en: OpenID
uk: Служба OpenID

en: Organization
uk: Організація

en: Telephone
uk: Телефон

en: Account settings
uk: Налаштування облікових записів

en: My account
uk: Мій обліковий запис

en: Active users
uk: Активні користувачі

en: User activity
uk: Активність користувача

en: Shout
uk: Крик

en: Print
uk: Друк

en: No items found.
uk: Нічого не знайдено.

en: Twitter
uk: Твітер

en: Add @type
uk: Додати тип @type

en: Add !type
uk: Додати !type

en: No projects found.
uk: Не знайдено проектів

en: Multilanguage
uk: Багатомовність

en: Latest images
uk: Останні зображення

en: Site settings
uk: Налаштування сайту

en: View more
uk: Дивитися більше

en: Link this field to its user
uk: Зробити це поле посиланням на його користувача

en: This will override any other link you have set.
uk: Це перевизначить будь-яке інше встановлене посилання.

en: Overwrite the value to display for anonymous users
uk: Переписувати відображуване анонімним користувачам значення

en: If selected, you will see a field to enter the text to use for anonymous users.
uk: Якщо обрано, буде показане поле для введення тексту, що використовуватиметься для анонімних користувачів.

en: Text to display for anonymous users
uk: Текст, показуваний анонімним користувачам

en: Profile fields
uk: Поля профілю

en: Dashboard
uk: Панель керування

en: Subscribed user %name to %group.
uk: Користувач %name підписаний на групу %group.

en: No help is available for module %module.
uk: Довідка для модуля %module відсутня.

en: click here
uk: натисніть тут

en: Due Date
uk: Очікувана дата

en: The requested page could not be found.
uk: Запитувану сторінку не знайдено.

en: Blog entry
uk: Запис у блозі

en: Book page
uk: Сторінка книги

en: A <em>book page</em> is a page of content, organized into a collection of related entries collectively known as a <em>book</em>. A <em>book page</em> automatically displays links to adjacent pages, providing a simple navigation system for organizing and reviewing structured content.
uk: <em>Сторінка підшивки</em> — це сторінка, що містить організовані в колекції взаємозалежні записи, називані <em>підшивкою</em>. <em>Сторінка підшивки</em> автоматично відображає посилання на зв'язані сторінки, створюючи тим самим просту навігаційну систему для організації й перегляду структурованого змісту.

en: A blog is a regularly updated journal or diary made up of individual posts shown in reversed chronological order. Each member of the site may create and maintain a blog.
uk: Блоґ - це журнал або щоденник, що регулярно оновлюється. Він складається із індивідуальних повідомлень у обернено хронологічному порядку (нові записи раніше старих). Кожен зареєстрований користувач на сайті може створювати і вести свій блоґ.

en: twitter
uk: твітер

en: Anytime
uk: У будь-який час

en: Need help?
uk: Потрібна допомога?

en: Intranet
uk: Інтранет

en: Blocked users
uk: Блоковані користувачі

en: Customize dashboard
uk: Персоналізувати панель

en: Welcome to @title
uk: Ласкаво просимо до @title

en: Use absolute link (begins with "http://")
uk: Використовувати абсолютне посилання (починається з "http://")

en: Notebook
uk: Записник

en: Filter results
uk: Фільтрування результатів

en: Block: Projects
uk: Блок: Проекти

en: Project cases
uk: Задачі проекту

en: No recent comments found.
uk: Останніх коментарів немає.

en: Public access, open registration
uk: Публічний доступ, відкрита реєстрація

en: 2 weeks ago
uk: 2 тижні тому

en: 1 month ago
uk: 1 місяць тому

en: 6 month ago
uk: 6 місяців тому

en: Atrium: User account
uk: Atrium: Обліковий запис користувача

en: The notebook section provides a way for you to store and share information with your group members. With the book feature you can:
uk: Розділ записника дозволить Вам зберігати й обмінюватись інформацією з учасниками Вашої групи. Із записником Ви можете:

en: Atrium Notebook
uk: Записник Atrium

en: The notebook feature lets you store and share information and attachments.
uk: Функція записника дозволить Вам зберігати й обмінюватись інформацією й долученнями.

en: !add_events to the calendar to let others know about what's coming up.
uk: !add_events в календар, щоб дати знати всім про те, які події наближаються.

en: Add events
uk: Додати події

en: Add iCal feeds
uk: Додати канали iCal

en: Mini calendar
uk: Міні-календар

en: Atrium Calendar
uk: Календар Атріум

en: Show closed cases
uk: Показати закриті справи

en: My cases
uk: Мої справи

en: Newest cases
uk: Найновіші справи

en: Archived projects
uk: Архівовані проекти

en: No archived projects found.
uk: Архівовані проекти відсутні.

en: Add projects
uk: Додати проекти

en: Add cases
uk: Додати завдання

en: Assigned to !user
uk: Призначено на !user

en: A private group is accessible only to users added to that group by one of the group's managers.
uk: Закрита група доступна тільки для користувачів, доданих адміністратором групи.

en: A public group is accessible to all users on the site. Users can join and leave public groups freely.
uk: Відкрита група доступна для всіх зареєстрованих користувачів. Користувачі можуть вільно вступати і покидати відкриті групи.

en: Archived groups
uk: Архівні групи

en: No archived groups found.
uk: Немає архівних груп.

en: Page: Archived groups
uk: Сторінка: архівні групи

en: Atrium Groups
uk: Групи Атріум

en: Add to group
uk: Додати до групи

en: A simple profile with a blog, calendar and dashboard.
uk: Простий профіль з блогом, календарем і панеллю інструментів.

en: Simple profile
uk: Простий профіль

en: Member directory
uk: Каталог учасників

en: Atrium Members
uk: Учасники Атріум

en: Edit my profile
uk: Редагувати мій профіль

en: Feed reader
uk: Програма для читання стрічок новин

en: Reader
uk: Переглядач

en: Translation is available
uk: Переклад доступний

en: A translation file has been found: %filepath
uk: Був знайдений файл перекладу: %filepath

en: The chosen language(%language) is not supported by the translation server %server.
uk: Обрана мова (%language) не підтримується сервером перекладів %server.

en: Error @number: %message
uk: Помилка @number: %message
