Atrium Features (6.x-1.3) - en to az translation catalogue (51 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Title
az: Başlıq

en: Body
az: Tərkib

en: Pages
az: Səhifələr

en: Username
az: İstifadəçinin adı

en: Development
az: Develop

en: Groups
az: Qruplar

en: Group
az: Qrup

en: Type
az: Növ

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Description
az: İzahat

en: more
az: daha çox

en: Last updated
az: Son yeniləmə

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Download
az: Yüklə

en: Overview
az: Ümumi baxış

en: Date
az: Tarix

en: Search
az: Axtarış

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Feed
az: Nəticə

en: Name
az: Ad

en: Book
az: kitab

en: Save
az: Saxla

en: Help
az: Dəstək

en: Archive
az: Arxiv

en: Theme
az: Tema

en: You are not authorized to access this page.
az: Sizin bu səhifəyə daxil olmaq icazəniz yoxdur.

en: Picture
az: Şəkil

en: Files
az: Fayllar

en: Access denied
az: Giriş qadağandır

en: Block
az: Blok

en: Page
az: Səhifə

en: Directory
az: Kataloq

en: User login
az: Loqin

en: Case
az: Seçim

en: Recent comments
az: Son şərhlər

en: Defaults
az: Defoltlar

en: Activity
az: Fəaliyyət

en: Posts
az: Postlar

en: Theme settings
az: Mövzu parametrləri

en: Page not found
az: Səhifə tapılmadı

en: Telephone
az: Telefon

en: Account settings
az: Hesab tənzimləmələri

en: My account
az: Mənim hesabım

en: Print
az: Çap et

en: Add @type
az: @type əlavə edin

en: Link this field to its user
az: Bu sahəni istifadəçisi ilə əlaqələndirin

en: No help is available for module %module.
az: %module modulu üçün kömək yoxdur.

en: The requested page could not be found.
az: Tələb olunan səhifəni tapmaq mümkün olmadı.

en: Book page
az: Kitab səhifəsi
