Atrium Features (6.x-1.2) - en to lt translation catalogue (136 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Body
lt: Turinys

en: Images
lt: Vaizdai

en: Pages
lt: Puslapiai

en: Username
lt: Nario vardas

en: Development
lt: Plėtojimas

en: Groups
lt: Grupės

en: Group
lt: Grupė

en: Type
lt: Tipas

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Description
lt: Aprašymas

en: more
lt: daugiau

en: Priority
lt: Prioritetas

en: Last updated
lt: Paskutinis atnaujinimas

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Projects
lt: Projektai

en: Project
lt: Projektas

en: Download
lt: Atsisiųsti

en: Overview
lt: Apžvalga

en: Date
lt: Data

en: Search
lt: Paieška

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Feed
lt: Srautas

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Book
lt: Knyga

en: Save
lt: Saugoti

en: Help
lt: Pagalba

en: Archive
lt: Archyvas

en: Event
lt: Įvykis

en: Theme
lt: Tema

en: You are not authorized to access this page.
lt: Šis puslapis skirtas tik nariams.

en: Picture
lt: Nuotrauka

en: Files
lt: Failai

en: Access denied
lt: Prieiga uždrausta

en: Block
lt: Blokas

en: Page
lt: Puslapis

en: Address
lt: Adresas

en: Members
lt: Nariai

en: Directory
lt: Katalogas

en: Calendar
lt: Kalendorius

en: My groups
lt: Mano grupės

en: Events
lt: Įvykiai

en: Upcoming events
lt: Artėjantys įvykiai

en: !time ago
lt: prieš !time

en: User login
lt: Nariams

en: Blog
lt: Tinklaraštis

en: Case
lt: Užduotis

en: Recent comments
lt: Naujausi komentarai

en: Profile
lt: Profilis

en: Defaults
lt: Numatyta

en: Notifications
lt: Pranešimai

en: Features
lt: Savybės

en: Activity
lt: Aktyvumas

en: Posts
lt: Įrašai

en: image
lt: paveikslėlis

en: Case Tracker
lt: Užduotys

en: Recent activity
lt: Naujausi veiksmai

en: @type settings
lt: @type nuostatos

en: Page not found
lt: Puslapis nerastas

en: Private group
lt: Privati grupė

en: Telephone
lt: Telefonas

en: Account settings
lt: Paskyros nuostatos

en: My account
lt: Mano erdvė

en: Active users
lt: Aktyvūs nariai

en: User activity
lt: Narių aktyvumas

en: Shoutbox
lt: Rėksnių dėžutė

en: Shout
lt: Rėžti

en: Print
lt: Spausdinti

en: Add @type
lt: Pridėti @type

en: No projects found.
lt: Projektų nėra.

en: Multilanguage
lt: Daugiakalbystė

en: Site settings
lt: Svetainės nuostatos

en: All cases
lt: Visos užduotys

en: No cases found.
lt: Užduočių nėra.

en: Open a new case assigned to a particular project.
lt: Sukurti naują užduotį priskirtą prie tam tikro projekto.

en: Dashboard
lt: Darbastalis

en: No help is available for module %module.
lt: Pagalba nepateikta %module moduliui.

en: The requested page could not be found.
lt: Prašomas puslapis nerastas.

en: Blog entry
lt: Tinklaraščio įrašas

en: Book page
lt: Knygos puslapis

en: A <em>book page</em> is a page of content, organized into a collection of related entries collectively known as a <em>book</em>. A <em>book page</em> automatically displays links to adjacent pages, providing a simple navigation system for organizing and reviewing structured content.
lt: <em>Knygos puslapis</em> yra turinio puslapis,organizuoti susijusius įrašus  į kolekcijas, žinomas kaip knygas. Puslapiai knygos struktūroje turi navigacijos elementus apačioje. Šios nuorodos vedą į prieštai buvusį ir sekantį puslapį ir vienu lygių aukščiau.

en: A blog is a regularly updated journal or diary made up of individual posts shown in reversed chronological order. Each member of the site may create and maintain a blog.
lt: Žurnalas (blog) tai reguliariai atnaujinamas dienoraštis rodomas atvirkštine tvarka. Kiekvienas narys gali sukurti savo žurnalą.

en: Need help?
lt: Reikia pagalbos?

en: Blocked users
lt: Užblokuoti nariai

en: Customize dashboard
lt: Tvarkyti darbastalį

en: Filter results
lt: Filtruoti

en: Print entire section
lt: Spausdinti visą skyrių

en: There is currently no content to view in this section.
lt: Šiuo metu šioje skiltyje turinio nėra.

en: No recent activity found.
lt: Nėra aktyvumo.

en: Referenced Page
lt: Susietas Puslapis

en: Post an entry to the blog of this group. The post will be shared will all team members on the blog, and they will be able to reply to it. You can optionally notify other group members by checking their name in the notifications field.
lt: Paskelbkite tinklaraščio įrašą. Įrašas bus rodomas visiems grupės nariams ir jie galės atsakyti į jį. Taip pat galite pranešti grupės nariams apie įarašą pažymėdami juos pranešimų skiltyje.

en: The blog lets you have a conversation on a topic with your team.
lt: Tinklaraštis suteikia galimybę diskutuoti su grupės nariai tam tikru klausimu.

en: No archived books found.
lt: Archyvuotų knygų nerasta.

en: Tips for adding & editing book pages:
lt: Patarimai redaguojant ir kuriant knygos puslapį:

en: Create a new book or choose an existing one for your page.
lt: Sukurkite naują knygą ar pasirinkite jau esančią savo puslapiui.

en: Select a position for your page in the book's hierarchy and <strong>weight</strong> your page higher or lower if you would like to move it before or after other pages around it.
lt: Pasirinkite puslapio pozicija knygoje. <strong>Svoris</strong> nusako kurioj pozicijoj bus puslapis kitų atžvilgiu.

en: Consider adding a <strong>log message</strong> when editing existing pages so others can get a quick summary of changes you have made.
lt: Pagalvokite apie <strong>log žinutės</strong> pridėjimą kai redaguosite puslapį, taip aprašydami jūsų atliktus pakeitimus.

en: !add_book_pages and organize them hierarchically into different books.
lt: !add_book_pages ir organizuoti juos į hierarchiją į skirtingas knygas.

en: Add book pages
lt: Pridėti knygos puslapy

en: Attach files to pages to share them with others.
lt: Prisegti bylas prie puslapio.

en: Track changes that others have made and revert changes as necessary.
lt: Sekti pakeitimus kuriuos atliko kiti.

en: !archive books that are no longer of interest to the group. Archived books can be reactivated later if needed.
lt: !archive knygas kurios jau neatitinka grupės interesų. Archyvuotas knygas galima aktyvuoti vėliau jei reikia.

en: Tips for adding and editing events:
lt: Patarimai pridedant ir redaguojant įvykį:

en: Fill in a title and description for your event.
lt: Įveskite pavadinimą ir aprašymą.

en: Choose a start date and an end date for your event. If your event doesn't last longer than a day, leave out the end date.
lt: Pasirinkite pradžios ir pabaigos datas. Net jei jūsų įvykis tęsiasi ilgiau.

en: Tips for adding and editing iCal feeds:
lt: Patarimai pridedant ar redaguojant iCal tiekimus:

en: Add a title for your feed so you can identify it quickly later.
lt: Įrašykite pavadinimą, kad vėliau galėtumėte atskirti jį.

en: Enter the URL of an iCal feed. Feed URLs often begin with <strong>webcal://</strong> and often end with a filename like <strong>my_calendar.ics</strong>.
lt: Įveskite URL  iCal feed. Feed URL dažniausiai prasideda <strong>webcal://</strong> ir dažnai baigiasi bylos galūne <strong>my_calendar.ics</strong>.

en: The calendar displays events and calendar feeds submitted by your group.
lt: Kalendorius rodo įvykius ir kalendoriaus tiekimus pateiktu jūsų grupės.

en: !add_events to the calendar to let others know about what's coming up.
lt: !add_events prie kalendoriaus, kad kiti nariai žinotu kas vyksta.

en: Add events
lt: Pridėti įvykius

en: !add_feeds to automatically populate your calendar with events from external sources.
lt: !add_feeds kad automatiškai užpildytų kalendorių įvykiais iš išorinio šaltinio.

en: Add iCal feeds
lt: Pridėti iCal feeds

en: The calendar lets you share events and meetings with your team.
lt: Kalendorius suteikia galimybę dalintis įvykiais ir susitikimais su jūsų komanda.

en: Show closed cases
lt: Rodyti atliktas užduotis

en: My cases
lt: Mano užduotys

en: There are no cases assigned to you.
lt: Užduočių priskirtų jums nėra.

en: No archived projects found.
lt: Archyvuotų projektų nėra.

en: Projects can be used to organize cases and collect resources and documentations about ongoing work. You can organize <strong>book pages</strong> in a hierarchy under each project and view all of the cases that belong to a certain project in the case tracker.
lt: Projektai naudojami sugrupuoti užduotis, dokumentus ir darbus. Galite organizuoti knygos puslapius kiekvienam projektui ir peržiūrėti projektui priklausančius dokumentus bei užduotis.

en: The case tracker gives you a way to track progress on your <strong>projects</strong> and assign <strong>cases</strong> to yourself and others.
lt: Užduočių valdymas suteikia galimybe sekti <strong>projekto</strong> vykdymą

en: !add_projects to keep your cases organized.
lt: !add_projects kad užduotys būtu organizuojamos.

en: Add projects
lt: Pridėkite projektus

en: !add_cases to assign tasks or assignments to yourself and others for completion.
lt: !add_cases ir priskirkite kam nors nurodydami konkrečius darbus.

en: Add cases
lt: Pridėkite užduotis

en: Cases can be <strong>reassigned</strong>, <strong>postponed</strong>, and <strong>closed</strong>, among other actions.
lt: Užduotys gali būt <strong>perskirstytos</strong>, <strong>atidėtos</strong>, ir <strong>užbaigtos</strong>, ir tt.

en: The history of a case - who it's been assigned to, its status and its priority - can be tracked viewing its comment thread.
lt: Užduočių istorija galima peržiūrėti sekant komentarų giją.

en: Archived groups
lt: Archyvuotos grupės

en: No archived groups found.
lt: Archyvuotų grupių nėra.

en: Member directory
lt: Narių katalogas

en: Edit my profile
lt: Redaguoti mano profilį

en: The shoutbox gives your team a space to microblog.
lt: Rėksnių dėžutė suteikia jūsų komandai erdvę mikro tiklaraščiui.

en: Shouts can be used to tell others what you're up to, link to websites of interest, or cover other random stuff that comes up during the day.
lt: Rėksnių dėžutė naudojama tiesiog pasakyti, ką jūs veikiate, pranešti apie įdomią svetainę ar šiaip blevyzgoti.

en: <strong>Keep your shouts short</strong> and to the point. If a shout starts getting long, consider using a blog post or document to capture your thoughts.
lt: <strong>Rėkimai turėtų būt trumpi</strong> ir taiklūs. Jei Rėkimas tampa ilgas apsvarstykite sukurti dokumentą ar tinklaraščio įrašą.

en: <strong>URLs</strong> will automatically be linked in your posts.
lt: <strong>URL</strong> automatiškai taps nuorodomis.
