Atrium Features (6.x-1.3) - en to ne translation catalogue (44 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Title
ne: शीर्षक

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: Images
ne: तस्विरहरु

en: Pages
ne: पृष्ठ

en: Username
ne: प्रयोगकर्ता नाम

en: Development
ne: विकास

en: Groups
ne: समूह

en: Group
ne: समूह

en: Type
ne: प्रकार

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Description
ne: विवरण

en: more
ne: धेरै

en: Last updated
ne: पछिल्लो पटक अद्यावधिक गरिएको

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Overview
ne: समिक्षा

en: Date
ne: मिति

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Name
ne: नाम

en: Book
ne: पुस्तक

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Help
ne: सहयोग

en: URL
ne: यूआरएल

en: You are not authorized to access this page.
ne: यो पृष्ठको उपयोग गर्न तपाईलाई अनुमति छैन

en: Picture
ne: तस्विर

en: Access denied
ne: प्रवेश निषेध

en: Block
ne: ब्लक

en: Page
ne: पृष्ठ

en: !time ago
ne: !time अघि

en: User login
ne: प्रयोगकर्ताको प्रवेश

en: Blog
ne: ब्लग

en: Recent comments
ne: हालको कमेन्टहरु

en: Profile
ne: व्यक्तिविवरण

en: Activity
ne: गतिविधि

en: image
ne: तस्विर

en: Page not found
ne: पृष्ठ भेटिएन

en: Account settings
ne: खाताको सेटिंग्स

en: My account
ne: मेरो खाता

en: User activity
ne: प्रयोगकर्ताको गतिविधि

en: Dashboard
ne: ड्यासबोड

en: The requested page could not be found.
ne: अनुरोध गरिएको पृष्‍ठ भेट्न सकिएन।

en: Book page
ne: किताब पृष्ठ
