Audio (6.x-1.0-unstable5) - en to lt translation catalogue (38 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Images
lt: Vaizdai

en: Image size
lt: Vaizdo dydis

en: Save configuration
lt: Išsaugoti konfigūraciją

en: Reset to defaults
lt: Atstatyti standartines reikšmes

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Type
lt: Tipas

en: Description
lt: Aprašymas

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Homepage
lt: Svetainė

en: Tag
lt: Žymė

en: Size
lt: Dydis

en: Weight
lt: Svoris

en: The configuration options have been saved.
lt: Nustatymai išsaugoti.

en: Variable
lt: Kintamasis

en: Link
lt: Nuoroda

en: Required
lt: Privalomas

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Import
lt: Importuoti

en: Import path
lt: Importavimo kelias

en: Length
lt: Ilgis

en: Format
lt: Formatas

en: Default node title format
lt: Standartinis mazgo pavadinimo formatas

en: Node teaser format
lt: Mazgo įžangos formatas

en: Permitted audio file extensions
lt: Leidžiami audio failų plėtiniai

en: Downloadable by default
lt: Standartiškai leidžiama parsisiųsti

en: The configuration options have been reset to their default values.
lt: Konfigūracijos  atstatyti į standartines reikšmes.

en: Dimensions
lt: Matmenys

en: Error importing %filename.
lt: Klaida importuojant %filename.

en: Published
lt: Paskelbtas

en: Other
lt: Kiti

en: Hidden
lt: Paslėptas

en: Constant
lt: Konstanta

en: Written to file
lt: Įrašoma į failą

en: The selected file %filename cannot not be uploaded. Only files with the following extensions are allowed: %extensions.
lt: Pasirinkto failo %filename negalima įkelti. Galima siųsti failus tik su šiais plėtiniais:  %extensions.

en: Text to display
lt: Rodomas tekstas

en: The image is too large; the maximum dimensions are %dimensions pixels.
lt: Atsiųstas paveikslėlis yra per didelis: maksimalūs matmenys yra %dimensions taškų.
