Audio (6.x-1.0-unstable5) - en to ro translation catalogue (30 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Images
ro: Imagini

en: Image size
ro: Dimensiunea imaginii

en: Save configuration
ro: Salvați configurația

en: Reset to defaults
ro: Resetează la valori implicite.

en: Delete
ro: Șterge

en: Type
ro: Tip

en: Description
ro: Descriere

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: Enabled
ro: Activat

en: Tag
ro: Marcaj

en: Size
ro: Mărime

en: Weight
ro: Greutate

en: The configuration options have been saved.
ro: Opțiunile de configurare au fost salvate.

en: Variable
ro: Variabilă

en: Link
ro: Legătură

en: Required
ro: Necesar

en: Name
ro: Nume

en: Import path
ro: Cale import

en: Length
ro: Lungime

en: The configuration options have been reset to their default values.
ro: Opţiunile de configurare au fost stabilite la valorile lor implicite.

en: File Size
ro: Dimensiune fișier

en: Dimensions
ro: Dimensiuni

en: Error importing %filename.
ro: Eroare la importul %filename.

en: Published
ro: Publicat

en: Other
ro: Altele

en: Hidden
ro: Ascuns

en: Audio file
ro: Fișier audio

en: Text to display
ro: Text ce trebuie afişsat

en: The image is too large; the maximum dimensions are %dimensions pixels.
ro: Imaginea este prea mare; dimensiunile maxime fiind de %dimensions pixeli.
