Audio (6.x-1.0-unstable6) - en to fa translation catalogue (60 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Images
fa: تصاویر

en: Image size
fa: اندازه تصویر

en: Save configuration
fa: ذخیره پیکربندی

en: Reset to defaults
fa: بازنشاندن به پیش‌فرض

en: Delete
fa: حذف

en: Type
fa: نوع

en: Description
fa: شرح

en: Disabled
fa: غیرفعال

en: Enabled
fa: فعال

en: Homepage
fa: صفحه خانگی

en: Tag
fa: برچسب

en: Size
fa: اندازه

en: Weight
fa: وزن

en: The configuration options have been saved.
fa: تنظیمات ذخیره شدند.

en: Variable
fa: متغیر

en: Link
fa: پیوند

en: Required
fa: اجباری

en: Name
fa: نام

en: Import
fa: ورود

en: Import path
fa: مسیر ورود

en: Length
fa: طول

en: Format
fa: قالب‌بندی

en: This will display the number of times this has been played.
fa: این تعداد دفعات اجرا را نشان خواهد داد.

en: This will display the number of times this has been downloaded.
fa: این تعداد دفعات دانلود شدن را نشان خواهد داد.

en: This will display a download link if the node allows it.
fa: این پیوند دریافت را نشان خواهد داد، اگر گره اجازه داده باشد.

en: Filter by whether or not the audio is downloadable.
fa: فیلتر بر اساس صوت های قابل دانلود

en: Audio: File size
fa: صوتی : اندازه ی فایل

en: This will display the audio file's size.
fa: این اندازه ی فایل های صوتی را نمایش خواهد داد.

en: Audio: Tag @tag
fa: صوتی : تگ @tag

en: This will display tag %tag values.
fa: این ارزش تگ %tag را نمایش خواهد داد.

en: Audio settings
fa: تنظیمات صوتی

en: Change settings for the audio module.
fa: تغییر دادن تنظیمات برای ماژول صوتی.

en: Audio
fa: صوتی

en: Metadata tags
fa: برچسب‌های فراداده

en: Players
fa: اجرا کننده ها

en: Browse by...
fa: گشت و گذار توسط...

en: An audio file. The audio file could be used for adding music, podcasts, or audio clips to your site.
fa: یک فایل صوتی. فایل صوتی برای اضافه کردن موزیک،پدکست ها، یا کلیپ های صوتی برای سایت شما استفاده می شود.

en: Download count
fa: شمارش کردن دانلود

en: The configuration options have been reset to their default values.
fa: گزینه‌های پیکربندی به مقادیر پیش‌فرض‌شان بازنشانی شدند.

en: URL
fa: نشانی

en: File Size
fa: اندازه فایل

en: MIME Type
fa: نوع

en: Dimensions
fa: ابعاد

en: Allows you to upload and playback audio files.
fa: به شما اجازه می‌دهد تا فایل‌های ویدویی را بارگذاری و پخش کنید.

en: Adds the ability to read artist info from and write to audio files. Requires that the getID3 library be installed.
fa: اضافه کردن قابلیت اطلاعات هنرمند و نوشتن بر فایل های صوتی.

en: Adds the ability to attach album art to audio nodes.
fa: اضافه کردن توانایی پیوست کردن آلبوم ها هنری یه گره های صوتی.

en: Audio import
fa: وارد کردن صوت

en: Import audio from the filesystem.
fa: وارد کردن صوت از سیستم فایل.

en: Audio import settings
fa: تنظیمات وارد کردن صوت

en: Change settings for the Audio Import module.
fa: تغییر دادن تنظیمات برای ماژول وارد کردن صوت.

en: Allows audio module admins to import batches of audio files.
fa: به مدیران ماژول صوتی اجازه وارد کردن دسته‌ای فایل‌های صوتی را می‌دهد.

en: Published
fa: منتشر شده

en: Other
fa: ساير

en: Hidden
fa: پنهان

en: Feeds
fa: خوراک‌ها

en: Constant
fa: ثابت

en: Text to display
fa: متن قابل نمایش

en: The image is too large; the maximum dimensions are %dimensions pixels.
fa: تصویر خیلی بزرگ است؛ حداکثر ابعاد مجاز %dimensions پیکسل است.

en: (Unpublished)
fa: (منتشر نشده)
