Audio (6.x-1.0-unstable6) - en to uk translation catalogue (182 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Images
uk: Зображення

en: Image size
uk: Розмір зображення

en: Save configuration
uk: Зберегти конфігурацію

en: Reset to defaults
uk: Скинути до початкових значень

en: Delete
uk: Видалити

en: Type
uk: Тип

en: Description
uk: Опис

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Homepage
uk: Головна сторінка

en: Tag
uk: Теґ

en: Size
uk: Розмір

en: Weight
uk: Вага

en: The configuration options have been saved.
uk: Параметри конфігурації були успішно збережені.

en: Variable
uk: Змінна

en: Link
uk: Посилання

en: Required
uk: Обов’язкове

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Import
uk: Імпортувати

en: Import path
uk: Шлях імпорту

en: Length
uk: Довжина

en: Format
uk: Формат

en: This will display the number of times this has been played.
uk: Відображення кількості раз відтворення.

en: This will display the number of times this has been downloaded.
uk: Відображення кількості завантажень.

en: This will display a download link if the node allows it.
uk: Це відобразить посилання для завантаження, якщо матеріал це дозволяє.

en: Filter by whether or not the audio is downloadable.
uk: Фільтр за тим, чи можна завантажити аудіо.

en: Audio: File size
uk: Звук: розмір файла

en: This will display the audio file's size.
uk: Відображення розміру аудіофайла.

en: Audio: Tag @tag
uk: Звук: Тег @tag

en: This will display tag %tag values.
uk: Відображення значень тегу %tag.

en: You can browse for audio by any of the following fields.
uk: Ви можете проглянути аудіо за будь-яким із наведених нижче полів.

en: The audio module allows users to upload and store audio files on a Drupal site. Audio is an important medium for community communication as the recent rise of the <a href="!elink-en-wikipedia-org">podcast phenomenon</a> demonstrates.
uk: Аудіомодуль дозволяє користувачам завантажувати та зберігати аудіофайли на сайті Drupal. Аудіо є важливим засобом комунікації спільноти, як демонструє нещодавнє зростання популярності <a href="!elink-en-wikipedia-org">подкастів</a>.

en: Users create audio nodes by uploading a file from their computer. They are then able to make changes to the metadata, perhaps adding an artist, or removing the track number. Visitors can download the audio file, view the file's metadata and encoding information, or browse for audio by metadata (artist, title, year, etc). Visitors can even play MP3s within their browser using the <a href="!elink-musicplayer-sourceforge-net">XSPF flash player</a> that is bundled with the module.
uk: Користувачі створюють аудіоматеріали, завантажуючи файл зі свого комп’ютера. Потім вони можуть вносити зміни до метаданих, наприклад, додавати виконавця або видаляти номер треку. Відвідувачі можуть завантажити аудіофайл, переглянути метадані файлу та інформацію про кодування або знайти аудіо за метаданими (виконавець, назва, рік тощо). Відвідувачі можуть навіть відтворювати MP3-файли у своєму браузері за допомогою <a href="!elink-musicplayer-sourceforge-net">флеш-плеєра XSPF</a>, який постачається разом із модулем.

en: The module uses the <a href="!elink-www-getid3-org">getID3 library</a> to read and write <a href="%elink-en-wikipedia-org">ID3 tag</a> information from the audio file. getID3 can read metadata from a many different audio and video formats giving the audio module a great deal of flexibility.
uk: Модуль використовує бібліотеку <a href="!elink-www-getid3-org">getID3</a> для зчитування та запису інформації про теги <a href="%elink-en-wikipedia-org">ID3</a> з аудіофайлу. getID3 може зчитувати метадані з багатьох різних аудіо- та відеоформатів, що надає аудіомодулю велику гнучкість.

en: <p>You can:</p>
                        <ul>
                        <li>add an audio file at <a href="!node-add-audio">create content &gt;&gt; audio</a>.</li>
                        <li>see your most recent audio files at <a href="!user">user account</a>.</li>
                        <li>see all of the most recently added audio files at <a href="!audio">audio</a>.</li>
                        <li>browse for audio by its metadata (artist, album, genre, etc) at <a href="!audio-by">audio &gt;&gt; by</a>.</li>
                        <li>enable the <em>latest audio</em>, <em>random audio</em>, and <em>browse for audio</em> blocks at <a href="!admin-build-block">administer &gt;&gt; build &gt;&gt; block</a>.</li>
                        <li>administer audio module at <a href="!admin-settings-audio">administer &gt;&gt; site configuration &gt;&gt; audio</a>.</li>
                        </ul>
uk: <p>Ви можете:</p>
                        <ul>
                        <li>додати аудіофайл на <a href="!node-add-audio">створити вміст &gt;&gt; аудіо</a>.</li>
                        <li>переглянути свої останні аудіофайли на <a href="!user">обліковому записі користувача</a>.</li>
                        <li>переглянути всі останні додані аудіофайли за адресою <a href="!audio">аудіо</a>.</li>
                        <li>переглянути аудіофайли за їх метаданими (виконавець, альбом, жанр тощо) за адресою <a href="!audio-by">аудіо &gt;&gt; за</a>.</li>
                        <li>увімкнути блоки <em>останні аудіофайли</em>, <em>випадкові аудіофайли</em> та <em>перегляд аудіофайлів</em> на сторінці <a href="!admin-build-block">адміністрування &gt;&gt; побудова &gt;&gt; блок</a>.</li>
                        <li>адмініструвати аудіомодуль на сторінці <a href="!admin-settings-audio">адміністрування &gt;&gt; конфігурація сайту &gt;&gt; аудіо</a>.</li>
                        </ul>

en: For more information please read the configuration and customization handbook <a href="!audio">Audio page</a>.
uk: Додаткову інформацію читайте на <a href="@locale">сторінці Аудіо</a> довідника про конфігурацію та персоналізацію.

en: The current PHP configuration limits file uploads to %maxsize.
uk: Поточна межа конфігурації PHP по завантаженню файлів: %maxsize.

en: There are two PHP ini settings, upload_max_filesize and post_max_size, that limit the maximum size of uploads. You can change these settings in the php.ini file or by using a php_value directive in Apache .htaccess file. Consult the PHP documentation for more info.
uk: Є два PHP ini параметри настроювання, upload_max_filesize і post_max_size, які обмежують максимальний розмір файлу, що завантажується. Ви можете змінити ці параметри настроювання в php.ini файлі або при використанні php_value директиви в Apache  .htaccess файлі. Для більшої кількості інформації звернетеся у файл довідки PHP.

en: <strong>Note:</strong> deleting a tag will not remove it from the database or file until the node is saved again.
uk: <strong>Примітка:</strong> видалення тегу не призведе до його видалення з бази даних або файлу, доки матеріал не буде збережено знову.

en: Audio settings
uk: Параметри звуку

en: Change settings for the audio module.
uk: Змінити параметри модуля звуку.

en: Audio
uk: Звук

en: Metadata tags
uk: Теги метаданих

en: Players
uk: Програвачі

en: Browse by...
uk: Переглянути за...

en: An audio file. The audio file could be used for adding music, podcasts, or audio clips to your site.
uk: Звуковий файл. Може використовуватись для додавання музики, подкастів і аудіокліпів до Вашого сайту

en: Download audio file
uk: Стягнути файл

en: @download_count downloads
uk: @download_count стягнуто

en: @play_count plays
uk: @play_count прослухало

en: A file must be provided. If you tried uploading a file, make sure it's less than the upload size limit.
uk: Потрібно надати файл. Якщо ви намагалися викласти файл, переконайтеся, що його розмір менший за ліміт розміру викладання.

en: Audio File Info
uk: Інформація про файл

en: Current File
uk: Поточний файл

en: No file is attached.
uk: Нічого не було прикріплено

en: Add a new audio file
uk: Додати новий аудіо файл

en: Click "Browse..." to select an audio file to upload. Only files with the following extensions are allowed: %allowed-extensions.
uk: Натисніть "Огляд..." для вибору аудіо файлу для завантаження. Приймаються тільки файли з наступними розширеннями: %allowed-extensions.

en: <strong>NOTE:</strong> the current PHP configuration limits uploads to %maxsize.
uk: <strong>Замітка:</strong> поточне настроювання PHP дозволяє завантажувати файли не більш %maxsize.

en: Allow file downloads.
uk: Дозволити звантажувати файл

en: If checked, a link will be displayed allowing visitors to download this audio file on to their own computer.
uk: Якщо відзначене, то користувачі зможуть завантажувати аудіо файли до себе на комп'ютер.

en: <strong>WARNING:</strong> even if you leave this unchecked, clever users will be able to find a way to download the file. This just makes them work a little harder to find the link.
uk: <strong> УВАГА: </strong> навіть якщо ви не позначите цю функцію, то обдаровані :) користувачі зможуть завантажувати аудіофайли до себе на комп'ютер. Просто ця позначка ускладнює їм пошук посилання!

en: Audio Metadata
uk: МетаДані Звуку

en: Replace this with a new file
uk: Замініть це новим файлом

en: Sample rate
uk: Частота вибірки

en: Channel mode
uk: Режим каналів

en: Bitrate
uk: Бітність

en: Bitrate mode
uk: Режим бітності

en: Play count
uk: Лічильник прослуховувань

en: Download count
uk: Лічильник завантажень

en: Track Number
uk: Номер доріжки

en: Enter either a single number or fraction here. '1' means that this is the first track on the album, and '1/8' .
uk: Введіть тут одне число або дріб. «1» означає, що це перший трек в альбомі, а «1/8»

en: Browse for audio by
uk: Переглянути аудіо за

en: Default node title format
uk: Головний формат заголовка

en: Node teaser format
uk: Формат анонсу матеріалу

en: Permitted audio file extensions
uk: Дозволені розширення файлів звуку

en: Audio file extensions that users can upload. Separate extensions with a space and do not include a leading dot.
uk: Розширення аудіофайлів, що дозволені до відвантаження користувачами. Розширення вводити через пробіл і крапку перед розширенням не ставити.

en: Downloadable by default
uk: Закачуване за замовчуванням

en: Check this to make downloadable the default setting for new audio nodes. You should be aware that even when audio is not marked as downloadable, clever users can still download it, this just makes the work harder.
uk: Позначивши цю функцію ви даєте право всім користувачам завантажувати аудіо файли. Зверніть увагу, що якщо не відзначити цей прапор, розумні користувачі все одно зможуть завантажити цей файл, але просто їх доведеться докласти для цього зусиль.

en: The configuration options have been reset to their default values.
uk: Налаштування повернуто до їх стандартних (базових) значень.

en: URL
uk: URL-адреса

en: Player
uk: Програвач

en: %format files
uk: %format файлів

en: Browse by
uk: Переглянути за

en: Audio by @tag
uk: Аудіо за тегом @tag

en: Click to play
uk: Натиснути для прослуховування

en: administer audio
uk: адмінка звуку

en: create audio
uk: створити звук

en: edit own audio
uk: правити свій звук

en: play audio
uk: прослуховувати

en: download audio
uk: скачувати

en: view download stats
uk: проглядати статистику закачувань

en: This file information was loaded from the file by the getID3 library.
uk: Цю інформацію про файл було завантажено з файлу бібліотекою getID3.

en: File Size
uk: Розмір файла

en: @filesize bytes
uk: @filesize байт

en: @samplerate Hz
uk: @samplerate Гц

en: @bitrate bytes/second
uk: @bitrate байт/сек

en: This file is not compatible with the Flash audio player. Flash can only play MP3 files with a sample rate of 11, 22 or 44KHz.
uk: Цей файл не сумісний з аудіоплеєром Flash. Flash може відтворювати лише MP3-файли з частотою дискретизації 11, 22 або 44 кГц.

en: While reading the ID3 tags, the following warnings were encountered:
uk: Під час читання тегів ID3 ​​було виявлено такі попередження:

en: The following errors where encountered while reading the file's ID3 tags:
uk: Під час читання тегів ID3 ​​файлу виникли наступні помилки:

en: While writing the ID3 tags, the following warnings were encountered:
uk: Під час написання тегів ID3 ​​було виявлено такі попередження:

en: The following errors were encountered, preventing the ID3 tags from being saved:
uk: Не вдалося зберегти теги ID3, виявленні наступні помилки:

en: Default image type
uk: Базовий тип зображення

en: Audio Images
uk: Аудіо зображення

en: Cover art or other images.
uk: Обкладинки або інша графіка

en: New image type
uk: Новий тип зображення

en: Add a new image
uk: Додати нове зображення

en: Click "Browse..." to select an image to add to this audio file. <strong>NOTE:</strong> Supported image types include GIF, JPG, and PNG.  Suggested dimensions: 170 X 170 pixels.
uk: Натисніть кнопку "Огляд ..." для того щоб вибрати зображення для додавання до аудіо файлу. <strong>ПРИМІТКА:</strong>  Підтримувані розширення GIF, JPG і PNG. Бажаний розмір: 170 на 170 пікселів.

en: MIME Type
uk: Тип MIME

en: Dimensions
uk: Розміри

en: Allows you to upload and playback audio files.
uk: Дозволяє завантажувати та відтворювати аудіофайли

en: Audio getID3
uk: Аудіо getID3

en: Adds the ability to read artist info from and write to audio files. Requires that the getID3 library be installed.
uk: Додає можливість зчитування інформації про виконавця з аудіофайлів та запису в них. Потрібно встановити бібліотеку getID3.

en: Adds the ability to attach album art to audio nodes.
uk: Додає можливість прикріплювати обкладинки альбомів до аудіоматеріалів.

en: Import multiple audio files and save them as audio nodes. The files will be moved from their location into the audio module's files directory.
uk: Імпортуйте кілька аудіофайлів та збережіть їх як аудіовузли. Файли будуть переміщені з їхнього розташування до каталогу файлів аудіомодуля.

en: Searching for files ending with %extensions in %dirpath directory.
uk: Пошук файлів з розширенням %extensions у папці %dirpath .

en: The audio_import module allows users with 'administer audio' permission to import audio files and create audio nodes from them.
uk: Модуль audio_import дозволяє користувачам з дозволом «адміністрування аудіо» імпортувати аудіофайли та створювати з них аудіоматеріали.

en: Configure the audio import module's settings.
uk: Конфігурування імпорту аудіо

en: Audio import
uk: Імпорт звуку

en: Import audio from the filesystem.
uk: Втягування звуку з файлової системи

en: Audio import settings
uk: Налагодження втягування Звуку

en: Change settings for the Audio Import module.
uk: Зміна налаштувань для модуля Втягування Звуку

en: Error importing %filename.
uk: Помилка імпорту %filename.

en: The directory to import audio nodes from. Drupal will need to have write access to this directory so we can move the file.
uk: Каталог для імпорту аудіо. Друпал повинен мати право на запис в цей каталог для того, щоб туди було можливо перенести файл.

en: <strong>Note:</strong> a path begining with a <kbd>/</kbd> indicates the path is relative to the server's root, one starting without specifies a path relative to Drupal's root. I.e. <kbd>/tmp/audio</kbd> would be the temp directory off the root while <kbd>tmp/audio</kbd> would be inside Drupal's directory.
uk: <strong>Примітка:</strong> шлях, що починається з <kbd>/</kbd> означає шлях відносно кореня сервера, без символа - шлях відносно кореня Друпалу. Тобто, <kbd>/tmp/audio</kbd> тимчасовий каталог у корені, а  <kbd>tmp/audio</kbd> - в каталозі розташування Drupal.

en: You can't import from the audio module's directory. The import deletes the original files so you would just be asking for trouble.
uk: Неможливо імпортувати з каталогу модуля аудіо. Імпорт видаляє оригінальні файли, тож ви лише накличете собі проблеми.

en: Audio Import
uk: Імпорт Звуку

en: Allows audio module admins to import batches of audio files.
uk: Дозволяє адміністраторам модуля аудіо імпортувати пакети аудіофайлів.

en: 1pixelout Flash player
uk: 1pixelout флеш плеєр

en: Written by Martin Laine as part of the Wordpress Audio Player plugin.
uk: Написаний Martin Laine як частина Wordpress Audio Player додатку.

en: XSPF Web Music Player - Button
uk: XSPF Web Music Програвач  - Кнопка

en: Cute button player...
uk: Мала кнопка програвача...

en: XSPF Web Music Player - Extended
uk: XSPF Web Music Програвач - Розширений

en: Extended version 0.2.3
uk: Розширена версія 0.2.3

en: XSPF Web Music Player - Slim
uk: XSPF Web Music Програвач - Малий

en: Slim version 0.2.3
uk: Скорочена версія 0.2.3

en: Published
uk: Опубліковано

en: Other
uk: Інше

en: Hidden
uk: Приховано

en: Feeds
uk: Потоки

en: Constant
uk: Стала

en: Download link
uk: Посилання на завантаження

en: Selection
uk: Вибір

en: 32x32 pixels 'file icon' (PNG only)
uk: іконка файлу 32x32 пікселів (тільки PNG)

en: Cover (front)
uk: Обкладинка (перед)

en: Cover (back)
uk: Обкладинка (тил)

en: Leaflet page
uk: Рекламна сторінка

en: Artist/performer
uk: Виконавець/Артист

en: Conductor
uk: Провідник

en: Band/Orchestra
uk: Банда/Оркестр

en: Composer
uk: Композитор

en: Lyricist/text writer
uk: Автор тексту

en: Illustration
uk: Ілюстрація

en: Stereo
uk: Стерео

en: Mono
uk: Моно

en: Listen to @username's recent audio files
uk: Слухати аудіо @username

en: Autocompleted
uk: Автодоповнено

en: Browsable
uk: Проглядовуване

en: Written to file
uk: Записано в файл

en: The size (in pixels) that the theme will display the images. Default is <em>170x170</em>.
uk: Розмір зображень, які відображаються. Стандартно встановлене значення <em>170x170</em>.

en: Select the image type you would like displayed. <strong>NOTE:</strong> If an audio node does not have an image of this type associated with it, a random image will be chosen.
uk: Оберіть тип зображення для відображення. <strong>ЗАМІТКА:</strong> Якщо аудіо документ не містить цього зображення, то буде зроблено випадкове відображення.

en: @playtime minutes (@filesize)
uk: @playtime хвилин (@filesize)

en: List of available tokens
uk: Список доступних токенів

en: Raw tokens are not allowed.
uk: Необроблені токени недозволені.

en: Audio node file path.
uk: Шлях до файлу звуку.

en: Audio node MIME type.
uk: MIME тип звуку.

en: Audio Feeds
uk: Аудіо Потоки

en: Add to playlist
uk: Додати до списку відтворення

en: Audio file
uk: Файл звуку

en: Select audio file
uk: Обрати файл звуку

en: Add to playlist(s)
uk: Додати до списку

en: Audio Playlist
uk: Список програвання звуку

en: The selected file %filename cannot not be uploaded. Only files with the following extensions are allowed: %extensions.
uk: Вибраний файл %filename неможливо передати. Дозволено лише файли з наступними розширеннями: %extensions.

en: Text to display
uk: Текст для показу

en: Primary Key: The {files}.fid.
uk: Первинний ключ: {files}.fid.

en: The image is too large; the maximum dimensions are %dimensions pixels.
uk: Завелике зображення; максимальні розміри становлять %dimensions пікселів.

en: Audio files
uk: Звукові файли

en: audio_import
uk: Імпорт звуку

en: Import directory has not been configured.
uk: Каталог імпорту не налаштовано.

en: Import directory <em>@dirpath</em> does not exist or is not writable.
uk: Папка імпорту <em>@dirpath</em> не існує або не доступна на запис.

en: Import directory <em>@dirpath</em> exists
uk: Папка імпорту <em>@dirpath</em> існує

en: Select a player
uk: Виберіть програвач

en: This module provides XSPF, M3U, and PLS audio feeds.
uk: Цей модуль забезпечує передачу аудіо у форматах XSPF, M3U та PLS.

en: The file format of the audio.
uk: Формат аудіофайлу.
