Autolink (abandoned) (6.x-1.0-beta1) - en to hy translation catalogue (33 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Save configuration
hy: Հիշել կոնֆիգուրացիան

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Group
hy: Խումբ

en: Type
hy: Տեսակ

en: List
hy: Ցանկ

en: disabled
hy: անջատված

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Content types
hy: Պարունակության տեսակներ

en: This action cannot be undone.
hy: Այս գործողությունը հնարավոր չի ետ շրջել

en: The configuration options have been saved.
hy: Կոնֆիգուրացված տարբերակները պահպանված են:

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: edit
hy: խմբագրել

en: Taxonomy term
hy: Տաքսոնոմիա տերմին

en: Save
hy: Պահպանել

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Update
hy: Թարմացնել

en: Path
hy: Ուղի

en: status
hy: կարգավիճակը

en: Node
hy: Նոդ

en: Update options
hy: Թարմացնել տարբերակները

en: Active
hy: Ակտիվ

en: Filter
hy: Ֆիլտր

en: active
hy: ակտիվ

en: Delete all
hy: Ջնջել բոլորը

en: Plain text
hy: Պարզ տեքստ

en: The update has been performed.
hy: Թարմացումը կատարվել է:

en: Undo
hy: Չեղարկել

en: Add link
hy: Ավելացնել հղում
