Autolink (abandoned) (6.x-2.0-alpha5) - en to lt translation catalogue (54 entries)

en: Save configuration
lt: Išsaugoti konfigūraciją

en: Reset to defaults
lt: Atstatyti standartines reikšmes

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Group
lt: Grupė

en: Type
lt: Tipas

en: List
lt: Sąrašas

en: disabled
lt: išjungtas

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Content types
lt: Turinio tipai

en: Reset
lt: Išvalyti

en: This action cannot be undone.
lt: Šio veiksmo neįmanoma grąžinti.

en: The configuration options have been saved.
lt: Nustatymai išsaugoti.

en: edit
lt: redaguoti

en: Taxonomy term
lt: Sistematikos terminas

en: General settings
lt: Pagrindinės nuostatos

en: Save
lt: Saugoti

en: Update
lt: Atnaujinti

en: The configuration options have been reset to their default values.
lt: Konfigūracijos  atstatyti į standartines reikšmes.

en: status
lt: būsena

en: Update options
lt: Atnaujinti pasirinkimus

en: Active
lt: Aktyvus

en: Filter
lt: Filtruoti

en: active
lt: aktyvus

en: Delete all
lt: Ištrinti visas

en: Node Types
lt: Mazgo tipas

en: Group name
lt: Grupės pavadinimas

en: Destination
lt: Paskirtis

en: Class
lt: Klasė

en: Users
lt: Nariai

en: edit group
lt: redaguoti grupę

en: Operation
lt: Veiksmai

en: Link to node
lt: Nuorodą į mazgą

en: The update has been performed.
lt: Atnaujinimas įvykdytas.

en: Refine
lt: Patikslinti

en: Undo
lt: Atšaukti

en: User search
lt: Narių paieška

en: Replacement patterns
lt: Pakeitimo modelis

en: Definition
lt: Apibrėžtis

en: Style
lt: Stilius

en: is
lt: yra

en: Keyword
lt: Raktažodis

en: and
lt: ir

en: where
lt: kur

en: Identification
lt: Indentifikacija

en: List links
lt: Rikiuoti nuorodas

en: Add link
lt: Pridėti nuorodą

en: <em>and</em> where <strong>%property</strong> is <strong>%value</strong>
lt: <em>ir</em> kur <strong>%property</strong> yra <strong>%value</strong>

en: <strong>%property</strong> is <strong>%value</strong>
lt: <strong>%property</strong> yra <strong>%value</strong>

en: Edit link
lt: Redagavimo nuoroda

en: add link
lt: pridėti nuorodą
