Autolink (abandoned) (6.x-2.0-beta2) - en to ro translation catalogue (55 entries)

en: Save configuration
ro: Salvați configurația

en: Reset to defaults
ro: Resetează la valori implicite.

en: Status
ro: Stare

en: Delete
ro: Șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Group
ro: Grup

en: Type
ro: Tip

en: List
ro: Listă

en: disabled
ro: dezactivat

en: Cancel
ro: Anulare

en: Description
ro: Descriere

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: Content types
ro: Tipuri de conținut

en: Reset
ro: Resetează

en: This action cannot be undone.
ro: Această acţiune nu are cale de întoarcere.

en: The configuration options have been saved.
ro: Opțiunile de configurare au fost salvate.

en: edit
ro: modifică

en: Taxonomy term
ro: Termen taxonomie

en: General settings
ro: Setări generale

en: Save
ro: Salvare

en: Update
ro: Actualizare

en: The configuration options have been reset to their default values.
ro: Opţiunile de configurare au fost stabilite la valorile lor implicite.

en: Vocabularies
ro: Vocabulare

en: content type
ro: tipul de conţinut

en: status
ro: stare

en: Update options
ro: Opţiuni de actualizare

en: Active
ro: Activ

en: Filter
ro: Filtru

en: active
ro: activ

en: Delete all
ro: Şterge tot

en: Destination
ro: Destinație

en: Class
ro: Clasă

en: Users
ro: Utilizatori

en: Operation
ro: Operație

en: Link to node
ro: Legătură către nod

en: The update has been performed.
ro: Actualizarea a fost efectuată.

en: Refine
ro: Rafinează

en: User search
ro: Căutare utilizator

en: Replacement patterns
ro: Modele de înlocuire

en: Definition
ro: Definiție

en: Style
ro: Stil

en: is
ro: este

en: Keyword
ro: Cuvânt cheie

en: Content search
ro: Căutare conținut

en: and
ro: şi

en: where
ro: unde

en: Target
ro: Ţintă

en: User roles
ro: Roluri utilizator

en: Identification
ro: Identificare

en: List links
ro: Listare legături

en: Add link
ro: Adăugare legătură

en: <em>and</em> where <strong>%property</strong> is <strong>%value</strong>
ro: <em>şi</em> unde <strong>%property</strong> este <strong>%value</strong>

en: <strong>%property</strong> is <strong>%value</strong>
ro: <strong>%property</strong> este <strong>%value</strong>

en: add link
ro: adăugare legătură

en: Link attributes
ro: Atributele legăturii
