Autolink (abandoned) (6.x-2.0-beta3) - en to ne translation catalogue (33 entries)

en: Save configuration
ne: कन्फिगरेसन बचत गर्नुहोस्

en: Reset to defaults
ne: पूर्वनिर्धारितमा रिसेट गर्नुहोस्

en: Status
ne: अवस्था

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Group
ne: समूह

en: Type
ne: प्रकार

en: List
ne: सूचि

en: disabled
ne: अक्षम बनाइएको

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Description
ne: विवरण

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Content types
ne: विषयवस्तुको प्रकार

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: This action cannot be undone.
ne: यो कार्यलाई पूर्वस्थितिमा फर्काउन सकिँदैन

en: edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: General settings
ne: सामान्य सेटिंग्स

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Update
ne: अपडेट

en: status
ne: स्थिति

en: Update options
ne: अपडेट गर्ने विकल्पहरू

en: Active
ne: सक्रिय

en: Filter
ne: फिल्टर

en: active
ne: सक्रिय

en: Delete all
ne: सबै हटाउनुस

en: Users
ne: प्रयोगकर्ताहरू

en: The update has been performed.
ne: अपडेट भयो

en: Undo
ne: पूर्वस्थितिमा फर्काउनुस

en: is
ne: छ

en: and
ne: र

en: where
ne: कहाँ

en: Identification
ne: पहिचान

en: List links
ne: लिंकको सुची
