Avatar Selection (6.x-1.6) - en to ur translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Weight
ur: وزن

en: edit
ur: ترمیم

en: Configure
ur: ترتیب

en: ‹ previous
ur: › گزشتہ

en: next ›
ur: اگلا>

en: « first
ur: » ابتدائی

en: last »
ur: آخری »
