Avatar Selection (6.x-1.7) - en to gu translation catalogue (9 entries)

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Weight
gu: તરલતા

en: Name
gu: નામ

en: edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Picture
gu: ચિત્ર

en: Configure
gu: ગોઠવણી

en: Permissions
gu: પરવાનગીઓ
